Atypické detaily v našich návrhoch

Firma Drevostyl Zavarský sa nešpecializuje iba na výrobu kvalitného nábytku na mieru ale aj na výrobu nábytku s použitím atypických detailov či už konštrukčných alebo estetických. Na nasledujúcej stránke Vám prinášame zopár takýchto príkladov.

frézované úchyty frézované úchyty frézované úchyty Frézované úchytky sú netradičný a neokukaný prvok v nábytkovom dizajne. Sú náhradou klasických kovových zafrézovaných úchytov a dodávajú nábytku úplne iný rozmer. Málo kto z konkurencie Vám vie takýto typ úchytu ponúknuť, no my ho vieme okrem lakovanej povrchovej úpravy vyrobiť aj v dýhe.
Ako firma sa zaoberáme aj výrobou atypického nábytku a špeciálne požiadavky zákazníkov berieme ako výzvu. Zákazník požadoval dýhovanú skriňovú stenu s bezfalcovými dverami otváravými dovnútra. Dýha samozrejme musela byť priebežná a nadväzovať na seba. Pozrite sa ako sme sa s týmto zadaním popasovali. špeciálne bezfalcové dvere
spoj na pokos spoj na pokos spoj na pokos Spoj na pokos môže byť ďalším prvkom ktorý vie zásadne zmeniť charakter nábytku. Takýto detail dodá nábytku dizajnovú čistotu a punc originality. Štandardne sa prevádza v lakovanom alebo dýhovanom prevedení, no my ho však vieme vyrobiť aj v lamináte.

Ak Vás niektorý detail zaujal a chceli by ste ho mať použitý vo svojom nábytku, prípadne máte vymyslený svoj vlastný atypický prvok, neváhajte nás osloviť a konzultovať s nami jeho prípadné použitie.