Profil firmy Drevostyl Zavarský

Firma Drevo Styl – Ing. Stanislav Zavarský vznikla v roku 1994 so sídlom v Siladiciach a pôsobí v okolí miest Hlohovec, Trnava a Sereď. Zaoberá sa návrhom, výrobou a montážou interiérového nábytku a dverí na mieru. Špecializácia zákazkovej výroby úzko spolupracuje s užívateľom.
Našimi prioritami sú profesionálny prístup, ústretovosť a spokojnosť zákazníka. Ponúkame riešenia nábytkového vybavenia interiéru podľa Vašich predstáv a očakávaní.

„ Našim nosným programom je podľa predstavy zákazníka nábytok
navrhnúť - vyrobiť - doviezť a namontovať.
"

Technologické zázemie

Na výrobu nábytku používame CNC strojné zariadenia, ktorými zabezpečujeme vysokú presnosť a kvalitu výrobkov. Ďalšie profesionálne technológie: počítačom riadená formátovacia píla ALTENDORF, CNC zvŕtavacie a frézovacie centrum HOLZER, hraňovací stroj HOLZER, membránový lis RM STROJEX, dýhovací lis HOFFER veľkoplošná brúska, striekacie zariadenie na povrchovú úpravu a ostatné zariadenia.

Silné technologické vybavenie a skúsenosti nám dodávajú možnosť výroby od jednoduchších výrobkov z laminovanej drevotriesky až po výrobu dyhovaného nábytku s povrchovou úpravou do vysokého lesku, čím vieme zabezpečiť všetky individuálne požiadavky zákazníkov.

Ponúkané služby

Okrem výroby nábytku sa zaoberáme aj ďalšími službami pre stolárov a domácich majstrov:

- formátovanie

- hranenie

- lisovanie

- lakovanie

- doprava, montáž (vrámci našej výroby)

Na požiadanie vieme vypracovať 3D návrh interiéru a zvizualizovať ho až na úrovni fotorealistických obrázkov. Tento postup je vhodný najmä pri riešení komplexnejších zadaní.

Dlhoročná spolupráca so špičkovými dodávateľmi kvalitných materiálov a dadávatelmi kovaní spolu s bohatými skúsenosťami zaručujú stabilnú pozíciu na trhu.