Prečo si dať vyrobiť nábytok na mieru?

Zákazník je priamo zapojený do procesu návrhu nábytku a teda má možnosť si sám a presne zadefinovať kritériá či už funkčné alebo estetické.

Zabezpečíme zameranie na mieste a vypracovanie profesionálneho 3d grafického návrhu podľa požiadaviek zákazníka pri objednávke zadarmo.
Štandardne dodávame všetok náš nábytok aj s riadnym príslušenstvom. Napr. skrine sú aj s policami, kuchyne s pracovnou doskou, postele s roštami,... Tento "trik" s obľubou využívajú veľké obchodné reťazce, keď zákazníka lákajú na nízku cenu, no nábytok je bez príslušenstva. Mnohokrát však stačí jednoduchá matematika na to, aby človek zvážil, či sa mu neoplatí dať si nábytok vyrobiť.
Kvalita použitých materiálov býva zväčša ďalším "tajomstvom úspechu" nábytkov, ktoré lákajú na svoju nízku cenu z reklamných letákov. Týka sa to najmä lacného nábytku z Poľska. Na materiáli sa šteriť jednoznačne nevypláca a preto tam kde má byť konštrukčný materiál hr. 18mm tam aj je. Hrany u laminovanej DTD upravujeme výhradne kvalitnými ABS hranami a nie papierovými páskami ako je to u lacného nábytku. Konštrukčné spoje sú u nás štandardne riešené kolíkmi, takže spoje sú čisté.
U nás má zákazník možnosť zadefinovať si štandard nábytkových kovaní. Ponúkame kovania od renomovaných výrobcov od jednoduchých až po špičkové elektromotorické systémy ovládané dotykom.
Naša firma zabezpečuje tiež dopravu a odbornú montáž našich výrobkov. Bežné predajne sa predajom nábytku v demonte zbavujú ďalšej zodpovednosti.
V neposlednom rade je každý jeden nábytok vyrobený na mieru originál.