PONÚKAME VÝROBU NÁBYTKU NA MIERU

Naša firma sa špecializuje na výrobu všetkých typov nábytkov podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, čiže vyrábame nábytok na mieru. Kedže disponujeme rozsiahlym technologickým vybavením, vieme ponúknuť naozaj široké materiálové možnosti od spracovania cenovo dostupných materiálov až po exkluzívne povrchové úpravy a materiály.

VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY

Cenovú ponuku realizácie nábytku Vám vypracujeme zadarmo na základe dodaných úvodných podkladov. Najpresnejším podkladom je projektová dokumentácia kde sú špecifikované všetky rozmery, popis materiálov a požadovaných detailov riešenia. Výstupom je presná cena bez nutnosti úprav.

V prípade že máte o nábytku iba predstavu ale dokumentáciu nemáte, postačí aj schématický nákres kde budú rozmery a popísané materiály, doplnené o fotografie priestoru. Vzhľadom na fakt že sa venujeme atypickému nábytku a mnohokrát musíme už vo fáze naceňovania riešiť aj konštrukčné možnosti, spracovanie cenovej ponuky si vyžaduje čas a teda nie je možné ponuku spracovať na počkanie.

Spracovaná cenová ponuka obsahuje jednotlivé nábytkové položky, vyčíslené dopravné a montážne služby a voliteľné príslušenstvo. V prípade záujmu je možné niektoré typy nábytku dodať aj bez montážnych služieb (svojpomocná montáž).

Cenová ponuka je nezáväzná a teda je našim záujmom Vám v prípade potreby navrhnúť možnosti jej optimalizácie. V takom prípade sa s Vami radi stretneme, odprezentujeme nacenené riešenia prípadne navrhneme vhodé alternatívy.

V prípade objednania nábytku máte od nás zameranie, spracovanie výrobnej dokumentácie a výrobu farebnej vzorky 30x40cm ZADARMO.

Vzhľadom na fakt že každý dopyt je jedinečný a má špecifické požiadavky, aj napriek naším dlhoročným skúsenostiam si netrúfame robiť cenové odhady. Cena je vždy vypočítaná pomocou kalkulačného programu.

GRAFICKÉ SPRACOVANIE A NÁVRH NÁBYTKU

Ak požadujete pre lepšiu predstavu nábytok spracovať do 3d grafickej podoby, ponúkame Vám službu 3d grafického spracovania. V prípade že máte o nábytku jasnú predstavu, spracujeme 3d model v navrhovaných materiáloch kde si ešte pred výrobou vieme overiť mnohé buď estetické alebo aj funkčné súvislosti, prípadne navrhneme alternatívne riešenia.

Ak nemáte o nábytku jasnú predstavu, vypracujeme Vám grafický návrh nábytku podľa Vami špecifikovaných požiadaviek. Výstupom je elaborát ktorý obsahuje 3d pohľady nábytku vrátane materiálov, rozmerov a popisu riešenia. Tieto služby sú spoplatnené individuálne podľa rozsahu zadania, avšak v prípade že nábytok od nás objednáte bude z jeho ceny táto položka odpočítaná.

Využite naše skúsenosti a nechajte si vypracovať návrh alebo sa inšpirujte našimi realizáciami.

grafické spracovanie nábytku
grafické spracovanie nábytku
montáž nábytku na mieru

AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA S NAMI

Keď doladíme cenovú ponuku k Vašej spokojnosti a budete mať záujem o výrobu, na základe záväznej objednávky vystavíme faktúru na zálohu vo výške 60% a po jej uhradení bude zákazka zaradená do poradia vo výrobe. Následne si s Vami dohodneme zameranie priestoru na základe ktorého spracujeme výrobnú dokumentáciu ktorú Vám zašleme na schválenie resp. doladenie detailov. Celkový čas potrebný na výrobu vrátane prípravných prác je zvyčajne 2 mesiace.

Termín dodania sa môže líšiť podľa aktuálneho vyťaženia výroby resp. náročnosti zákazky a keďže na termínoch nám naozaj záleží, je dodacia doba dojednaná už pri podpise objednávky. Následne si s Vami dohodneme termín montáže a upresníme jej priebeh. Po ukončení montáže Vám nábytok odovzdáme do užívania a oboznámime Vás ohľadom jeho používania a údržby.

Po objednaní sú súčasťou dodávky okrem samotného nábytku aj nasledujúce služby:

  • zameranie priestoru
  • spracovanie výrobnej dokumentácie
  • výroba farebnej resp. dýhovanej vzorky
  • dopravné služby
  • vynosenie
  • montáž nábytku
  • likvidácia vzniknutého odpadu a očistenie nábytku

* v prípade zájumu je možné po dohode vyrobiť nábytok bez dopravy, vynosenia a montáže

KOMPLEXNÝ PROJEKT INTERIÉRU OD ARCHITEKTA

V prípade že máte záujem riešiť interiér komplexne, doporučujeme Vám osloviť architektonický ateliér ktorý vie zastrešiť projekt od fotorealistických vizualizácií, cez realizačné podklady všetkých profesíi, rozpočty a výkazy zariadenia, až po autorský dohľad nad realizáciou. Samozrejmosťou je spracovanie projektov pre úrady, prípadne statické posúdenie úprav. Dlhodobo spolupracujeme s ateliérom POLYLINE ktorého zakaladajúci člen je zároveň stabilnou súčasťou nášho tímu a teda dokonale pozná naše technologické možnosti a postupy. Cena za projekt interiéru je stanovená individuálne podľa rozsahu zadania.