Drevené nábytkové úchytky

DREVENÉ NÁBYTKOVÉ ÚCHYTKY

Celomasívne dubové úchytkové profily „L“ dodajú súčasnému interiéru prírodný charakter. Ich dizajn je jednoduchý a zároveň elegantný s dôrazom na detail, čo ich predurčuje na použitie aj na už existujúci nábytok alebo rekonštrukcie starších nábytkových zostáv.

 

CENA ÚCHYTKY VRÁTANE POVRCHOVEJ ÚPRAVY JE NA DOPYT.

 

Naše realizácie s použitím týchto úchytiek nájdete na stránke realizácie v kategórii šatníky.

ROZMERY

Úchytky vyrábame v štandardných dĺžkach prípradne atypy ľubovoľne dlhé až do maximálnej dĺžky 120cm.

ÚCHYTKA L

Rozmery profilu len 3x3cm zvýrazňujú jeho subtílnu eleganciu a mierne zošikmenie dodáva detail.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Úchytky dodávame v povrchovej úprave s matným transparentným lakom. Jedná sa o bezúdržbové a odolné riešenie ktoré zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva.

Ak požadujete individuálnu povrchovú úpravu, neváhajte nás osloviť s dopytom alebo Vám úchytky dodáme bez povrchovej úpravy, pričom si ich viete prispôsobiť podľa Vlastných požiadaviek.

OBJEDNÁVKA

Ak máte o úchytky záujem, objednávku nám pošlite emailom na info@drevostyl.sk s predmetom „objednávka úchytiek“. Do správy prosíme uviesť požadované počty, dĺžky, povrchovú úpravu a Vaše kontaktné údaje vrátane dodacej adresy a telefónneho čísla.

DOPLŇUJÚCE A MONTÁŽNE INFORMÁCIE

  • Úchytky dodávame bez predvŕtania na uchytenie z dôvodu individuálneho prispôsobenia pri montáži.
  • Úchytky musíte vždy upevniť pomocou skrutiek do dreva. Doporučujeme použiť dĺžku skrutiek 30mm (v prípade húbky dvierok 18mm).
  • Vŕtanie doporučujeme realizovať vrtákom priemeru 3mm do hĺbky 15-20mm minimálne 50mm od okraja úchytky. Počet dier prispôsobiť dĺžke úchytky.
  • Vzhľadom na fakt, že drevo je prírodný materiál s jedinečnou kresbou, sú prípustné odchýlky v kresbe aj farbe na jednotlivých výrobkoch a nie sú dôvodom na reklamáciu.
  • Mierne tvarové deformácie sú prirodzené z dôvodu pnutia v materiáli a vedia byť eliminované správnym upevnením pomocou skrutiek. S narastajúcou dĺžkou sa zvyšuje pravdepodobnosť tvarových deformácií.
  • V prípade posielania úchytiek prepravcom budú účtované reálne prepravné náklady podľa aktuálneho cenníka Toptrans.