Drevené nábytkové úchytky CRAFORM

DREVENÉ NÁBYTKOVÉ ÚCHYTKY CRAFORM

Masívne dubové úchytkové profily CRAFORM dodajú súčasnému interiéru prírodný charakter. Ich dizajn je jednoduchý a zároveň elegantný s dôrazom na detail, čo ich predurčuje na použitie aj na už existujúci nábytok alebo rekonštrukcie starších nábytkových zostáv.

 

Naše realizácie s použitím týchto úchytiek nájdete na stránke realizácie v kategórii šatníky.

TYPIZOVANÉ ROZMERY

Úchytky vyrábame v štandardných dĺžkach od 10cm do 120cm + knob 4cm.

ÚCHYTKA L

Rozmery profilu len 3x3cm zvýrazňujú jeho subtílnu eleganciu a mierne zošikmenie dodáva detail.

OBJEDNÁVKA

Nábytkové úchytky je možné objednať na našom eshope www.craform.sk

ÚCHYTKY INDIVIDUAL

Ponúkame Vám možnosť výroby úchytky ľubovoľného rozmeru do maximálnej dĺžky 120cm.
Výpočet ceny atypickej dĺžky je nasledovný:
cena najbližšieho väčšieho rozmeru +6,00€ s dph (cena za 1 kus).

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Úchytky dodávame štandardne v povrchovej úprave s matným transparentným lakom. Jedná sa o bezúdržbové a odolné riešenie ktoré zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva.
Alternatívou k matnému laku je úchytka bez povrchovej úpravy, čo je ideálne riešenie keď potrebujete úchytky prispôsobiť vlastným požiadavkám.

DOPLŇUJÚCE A MONTÁŽNE INFORMÁCIE

  • Úchytky dodávame bez predvŕtania na uchytenie z dôvodu individuálneho prispôsobenia pri montáži.
  • Úchytky musíte vždy upevniť pomocou skrutiek do dreva. Doporučujeme použiť dĺžku skrutiek 30mm (v prípade húbky dvierok 18mm).
  • Vŕtanie doporučujeme realizovať vrtákom priemeru 3mm do hĺbky 15-20mm minimálne 50mm od okraja úchytky. Počet dier prispôsobiť dĺžke úchytky.
  • Vzhľadom na fakt, že drevo je prírodný materiál s jedinečnou kresbou, sú prípustné odchýlky v kresbe aj farbe na jednotlivých výrobkoch a nie sú dôvodom na reklamáciu.
  • Mierne tvarové deformácie sú prirodzené z dôvodu pnutia v materiáli a vedia byť eliminované správnym upevnením pomocou skrutiek. S narastajúcou dĺžkou sa zvyšuje pravdepodobnosť tvarových deformácií.
  • V prípade posielania úchytiek prepravcom budú účtované reálne prepravné náklady podľa aktuálneho cenníka Toptrans alebo GLS.