Drevené nábytkové úchytky

DREVENÉ NÁBYTKOVÉ ÚCHYTKY

Celomasívne dubové úchytkové profily „L“ dodajú súčasnému interiéru prírodný charakter. Ich dizajn je jednoduchý a zároveň elegantný s dôrazom na detail, čo ich predurčuje na použitie aj na už existujúci nábytok alebo rekonštrukcie starších nábytkových zostáv.

 

CENA ÚCHYTKY VRÁTANE POVRCHOVEJ ÚPRAVY JE NA DOPYT.

 

Naše realizácie s použitím týchto úchytiek nájdete na stránke realizácie v kategórii šatníky.

DĹŽKA

Úchytky vyrábame ľubovoľne dlhé až do maximálnej dĺžky 150cm.

PROFIL "L"

Rozmery profilu len 3x3cm zvýrazňujú jeho subtílnu eleganciu a mierne zošikmenie dodáva detail.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Úchytky dodávame v 2 povrchových úpravách, konkrétne v prevedení s matným transparentným lakom alebo prírodným bezfarebným olejom. Výhodou oleja je naturálnejší vzhľad dreva, avšak olej je nutné pravidelne obnovovať podľa intenzity používania (so skúseností doporučujeme aspoň raz ročne). Ak preferujete bezúdržbové riešenie, matný lak je skvelá voľba, ktorá nijako zásadne neovplyvní prirodzenú krásu dreva a zaručí jeho maximálnu ochranu.

Ak požadujete individuálnu povrchovú úpravu, neváhajte nás osloviť s dopytom alebo Vám úchytky dodáme bez povrchovej úpravy, pričom si ich viete prispôsobiť podľa Vlastných požiadaviek.

OBJEDNÁVKA

Ak máte o úchytky záujem, objednávku nám pošlite emailom na info@drevostyl.sk s predmetom „objednávka úchytiek“. Do správy prosíme uviesť požadované počty, dĺžky, povrchovú úpravu a Vaše kontaktné údaje vrátane dodacej adresy a telefónneho čísla.

DOPLŇUJÚCE A MONTÁŽNE INFORMÁCIE

  • Úchytky dodávame bez predvŕtania na uchytenie z dôvodu individuálneho prispôsobenia pri montáži.
  • Úchytky musíte vždy upevniť pomocou skrutiek do dreva. Doporučujeme použiť dĺžku skrutiek 30mm (v prípade húbky dvierok 18mm).
  • Vŕtanie doporučujeme realizovať vrtákom priemeru 3mm do hĺbky 15-20mm minimálne 50mm od okraja úchytky. Počet dier prispôsobiť dĺžke úchytky.
  • Vzhľadom na fakt, že drevo je prírodný materiál s jedinečnou kresbou, sú prípustné odchýlky v kresbe aj farbe na jednotlivých výrobkoch a nie sú dôvodom na reklamáciu.
  • Mierne tvarové deformácie sú prirodzené z dôvodu pnutia v materiáli a vedia byť eliminované správnym upevnením pomocou skrutiek. S narastajúcou dĺžkou sa zvyšuje pravdepodobnosť tvarových deformácií.
  • V prípade posielania úchytiek prepravcom budú účtované reálne prepravné náklady podľa aktuálneho cenníka Toptrans.