PONÚKAME VÝROBU NÁBYTKU NA MIERU

Naša firma sa špecializuje na výrobu všetkých typov nábytkov podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, čiže vyrábame nábytok na mieru. Kedže disponujeme rozsiahlym technologickým vybavením, vieme ponúknuť naozaj široké materiálové možnosti od spracovania cenovo dostupných materiálov až po exkluzívne povrchové úpravy a materiály.

VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY

Cenovú ponuku realizácie nábytku Vám vypracujeme zadarmo na základe dodaných úvodných podkladov. Najpresnejším podkladom je projektová dokumentácia kde sú špecifikované všetky rozmery, popis materiálov a požadovaných detailov riešenia. Výsledkom je cena ktorú vieme ďalej ladiť podľa Vaších možností alebo požiadaviek.

V prípade že máte o nábytku iba predstavu ale dokumentáciu nemáte, postačí aj schématický nákres kde budú rozmery a popísané materiály, doplnené o fotografie priestoru. Vzhľadom na fakt že sa venujeme atypickému nábytku a mnohokrát musíme už vo fáze naceňovania riešiť aj konštrukčné možnosti, spracovanie cenovej ponuky si vyžaduje čas a teda nie je možné ponuku spracovať na počkanie.

Cenová ponuka obsahuje jednotlivé nábytkové položky, vyčíslené dopravné a montážne služby vrátane voliteľného príslušenstva. V prípade záujmu je možné niektoré typy nábytku dodať aj bez montážnych služieb (svojpomocná montáž).

Cenová ponuka je nezáväzná a teda je našim záujmom Vám v prípade potreby navrhnúť možnosti jej optimalizácie. V takom prípade sa s Vami radi stretneme, odprezentujeme nacenené riešenia prípadne navrhneme vhodné alternatívy.

Ak nábytok od nás objednáte, máte v cene zameranie, spracovanie výrobnej dokumentácie a výrobu farebnej vzorky 30x40cm ZADARMO.

Vzhľadom na fakt že každý dopyt je jedinečný a má špecifické požiadavky, aj napriek naším dlhoročným skúsenostiam si netrúfame robiť cenové odhady. Cena je vždy vypočítaná pomocou kalkulačného programu.

GRAFICKÉ SPRACOVANIE A NÁVRH NÁBYTKU

Ak požadujete pre lepšiu predstavu spracovať 3d nákresy nábytku, ponúkame Vám službu 3d grafického spracovania. V prípade že máte o nábytku jasnú predstavu, spracujeme 3d model v navrhovaných materiáloch kde si ešte pred výrobou vieme overiť mnohé buď estetické alebo funkčné súvislosti, prípadne navrhneme alternatívne riešenia.

Ak nemáte o nábytku jasnú predstavu, naši arcitekti Vám vedia spracovať grafický návrh nábytku podľa Vami špecifikovaných požiadaviek. Výstupom je elaborát ktorý obsahuje 3d pohľady nábytku vrátane materiálov, rozmerov a popisu riešenia. 

Služba grafického spracovania môže byť v prípade objednania nábytku z výslednej ceny odpočítaná. Návrh nábytku je spoplatnený individuálne podľa rozsahu zadania.

Využite naše skúsenosti a nechajte si vypracovať návrh alebo sa inšpirujte našimi realizáciami.

grafické spracovanie nábytku
grafické spracovanie nábytku
montáž nábytku na mieru

AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA S NAMI

Keď doladíme cenovú ponuku k Vašej spokojnosti a budete mať záujem o výrobu, vystavíme faktúru na zálohu a zákazka je zaradená do poradia vo výrobe. Následne si s Vami dohodneme zameranie priestoru, spracujeme výrobnú dokumentáciu nábytku ktorú Vám zašleme na schválenie resp. doladenie detailov. Celkový čas potrebný na výrobu vrátane prípravných prác je individuálny a jeho odhad je súčasťou cenovej ponuky.

Termín dodania nábytku sa zvyčajne upresnení v čase podpisu objednávky podľa aktuálneho vyťaženia výroby. Keď bude výroba vo finálnej fáze, dohodneme termín montáže a upresníme jej priebeh. Po ukončení montáže Vám nábytok odovzdáme do užívania a oboznámime Vás ohľadom jeho používania a údržby.

Po objednaní sú štandardne súčasťou dodávky okrem samotného nábytku aj nasledujúce služby:

  • zameranie priestoru
  • spracovanie výrobnej dokumentácie
  • výroba farebnej resp. dýhovanej vzorky
  • dopravné služby
  • vynosenie (môže byť spoplatnené zvlášť)
  • montáž nábytku
  • likvidácia vzniknutého odpadu a očistenie nábytku

* v prípade zájumu je možné po dohode vyrobiť nábytok bez dopravy, vynosenia a montáže

KOMPLEXNÝ PROJEKT INTERIÉRU OD ARCHITEKTA

V prípade že máte záujem riešiť interiér komplexne, doporučujeme Vám osloviť architektonický ateliér ktorý vie zastrešiť projekt od fotorealistických vizualizácií, cez realizačné podklady všetkých profesíi, rozpočty a výkazy zariadenia, až po autorský dohľad nad realizáciou. Samozrejmosťou je spracovanie projektov pre úrady, prípadne statické posúdenie úprav. Dlhodobo spolupracujeme s ateliérom POLYLINE ktorého zakaladajúci člen je zároveň stabilnou súčasťou nášho tímu a teda dokonale pozná naše technologické možnosti a postupy. Cena za projekt interiéru je stanovená individuálne podľa rozsahu zadania.